Contact

Contact opnemen:

Contact kan opgenomen worden door een bericht te sturen naar info@noordbikers.nl


Bestuursleden:

Wim van Rijnswou
Voorzitter
(wim@noordbikers.nl)
Jeroen van der Vossen
Secretaris
(jeroen@noordbikers.nl)
Geek van den Berg
Penningmeester
(geek@noordbikers.nl)

Leo van der Meer
Bestuurslid
(leo@noordbikers.nl)
Robert Smith
Bestuurslid
(robert@noordbikers.nl)
Wilke Stokman
Bestuurslid
(wilke@noordbikers.nl)

Vertrouwenspersoon:

Wolf de Wilde
(wolf@noordbikers.nl)


Belangrijke pagina’s:

Huishoudelijk reglement
Privacy policy
Statuten


Algemene gegevens:

Post adres:
MBC de NoordBikers
Tav Penningmeester
p/a Trompstraat 4, 2202 KP Noordwijk

Kamer van Koophandel:
MBC de NoordBikers
KvK nr. 51846292
Dopheidestraat, 15 2165 VM Lisserbroek

IBAN: NL 39 RABO 0160 3137 75

Doorgeven adreswijziging:
E-mail: geek@noordbikers.nl

Contact gegevens voor informatie betreffende de jeugd afdeling:
E-mail: geek@noordbikers.nl

Contact gegevens voor algemene informatie:
E-mail: info@noordbikers.nl

Contact nummer voor dringende zaken:
Robert Smith
Nummer: 06-57590240